Mobil Uygulama

MENÜ

Mobil Uygulama

İlhamınızı
gerçekleştirelim!

1 yeni bildiriminiz var 🔴

Günümüzün mobil uygulama geliştirme teknolojisinin labirentinde kaybolabilirsiniz. Bu nedenle, belirli bir çerçeveyi ve en uygun süreçleri işletmenizin gereksinimleriyle eşleştirmek için buradayız.

Hizmetler

  • Fonksiyonel Kıyaslama
  • Kullanıcı Deneyimi ve Yolculuğu
  • iOS, Android veya Flutter Uygulama Geliştirme
  • Web Servisleri
  • Stabilite Testleri
  • Uygulama Yayınlama
  • Mağaza Yönetimi

Amacımız

Markanıza Özel Mobil Uygulamalar

Evden anahtarsız veya cüzdansız çıkabilirsiniz ama akıllı telefon olmadan çıkamazsınız.

Günümüzde mobil kanalda var olmak ve uyum sağlamak bir zorunluluktur. İşletmenizin çekirdeği veya uzantısı olarak mobil uygulamalar oluşturuyoruz.

Uygulamalarımız; otel rezervasyonu yapmak, kozmetik siparişi vermek, fatura ödemek veya kolileri yönetmek için kullanılır. Hem işletmeler hem de yeni başlayanlar için inovatif özel çözümler sunuyoruz.

Daha İyi Kararlılık İçin Doğal Uygulamalar

Her işletim sistemi (iOS, Android veya Flutter) için özel uygulamalar yapıyoruz. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, akıllı telefon tarafından sunulan özelliklere (kamera, coğrafi konum vb.) erişmeye, daha iyi performansı garanti etmeye ve İnternet bağlantısı olmadan uygulamaya göz atmaya olanak tanır.

Android Geliştirme

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar, küresel pazarda yüzde 87'lik bir paya sahip ve önümüzdeki yıllarda bu trendin artması bekleniyor.

iOS Geliştirme

iOS, dünyadaki en popüler mobil işletim sistemlerinden ikincisidir, ancak ücretli uygulamalar ve uygulama içi satın almalar söz konusu olduğunda kullanıcıları en çok harcama yapanlardır.

Flutter Geliştirme

Flutter, en sevdiğimiz teknolojilerden biridir. Mobil uygulamanızı birden çok pazarda test etmek istiyorsanız ve bunu hızlı bir şekilde yapmanız gerekiyorsa harikadır. Tamamen yeni bir hizmet sunuyorsanız, platformlar arası bir uygulamaya yatırım yapmak yerel olmaktan çok daha iyi bir seçimdir.

Diğer Çözümlerimiz

Hala Internet Explorer mi kullanıyorsunuz? En son teknolojilerden yararlanmak için başka (güncel) bir tarayıcıya geçin.

GÖZAT