Özel Yazılım Çözümleri

MENÜ

Özel Yazılım Çözümleri

Bizim İçin
Özelsiniz

Hatasız kod olmaz

Özel ve güncel yazılımlar ile ihtiyaçlarınıza yönelik çalışır, firmanızın iş akışını düzenler ve büyüme fırsatlarını oluştururuz.

Hizmetler

 • Yazılım Geliştirme
 • Yazılım Desteği
 • Yazılım Güncelleme
 • Özel Yazılım Danışmanlığı
 • Veri Güvenliği
 • Fintech
 • İş Akışı Optimizasyonu
 • Müşteri Deneyimi İyileştirme
 • Kullanıcı Dostu Arayüz
 • Veri Yönetimi
 • CRM / ERP

Amacımız

Özelleştirilmiş Yazılım

Bugünün dijital dünyası için hayati öneme sahiptir. Her sektör ve işletme için kullanılabilen yazılım uygulamaları; müşteri hizmetlerini, iş süreçlerini, veri depolamayı ve analitik gibi birçok fonksiyonu daha efektif hale getirebilir. Biz, güncel teknolojileri ve kullanıcı deneyimini de dikkate alarak; müşterilerinizin beklentilerini karşılamaya ve daha yüksek bir rekabet gücüne ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Özelleştirilmiş yazılım ile; firmanızın ihtiyaçlarına daha verimli çözümler üretmenize ve büyüme fırsatlarına ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi, işletmelerin ve bireylerin teknolojik ihtiyaçlarını da artırmıştır. Bu nedenle; yazılım hizmetleri giderek daha önemli hale gelmektedir. Yazılım çözümleri; bir işletmenin veya bir bireyin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan bir dizi hizmetler bütünüdür.

İstemciye Dönük Yazılım

İşletmenizin odak noktası ne olursa olsun, en çok talep gören özel yazılım türlerinden biri tüketiciye yönelik yazılımdır. Bu, müşterinin bir mobil veya masaüstü uygulamasıyla, web sitesiyle ve hatta bir mağazadaki tablete kurulu yazılımla doğrudan etkileşime girdiği tüm sistem türlerini ifade eder. Her ne olursa olsun; özel bir yazılıma sahip olmak, olağanüstü bir deneyim sağlamanın harika bir yoludur.

Fintech

Bilgisayar, iş dünyasına tanıtıldığında; bu teknolojiyi ilk benimseyen finans ve muhasebe sektörleri olmuştur. Bilgisayarlar; finansal hizmetlerin hemen hemen her alanıyla ilgili görevler için son derece uygundur.

Günümüzde fintech yazılımları; envanter yönetiminden bilançolara, otomatik üç aylık rapor verisi toplama ve oluşturmaya kadar başarılı işletmelerin finans ve muhasebe departmanlarında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Veri Yönetimi

İş kararları verme sürecinde veri toplamanın ve etkili kullanımının önemi büyüktür. Sonuçta "Veri: yeni petroldür." ifadesi birdenbire ortaya çıkmadı. İster müşterilerinizin zihninin derinliklerine dalmak, ister işletmenizi içeriden dönüştürmek ve geliştirmek isteyin, iyi kararlar vermenin; bunları verilere dayandırmaktan daha iyi bir yolu yoktur.

Ancak şirketlerin bundan en iyi şekilde yararlanmak için verileri toplamanın ve doğru sonuçlara varabilmek için verileri depolamanın, bölümlere ayırmanın ve görselleştirmenin etkili yollarını bulması gerekir. Yapay zeka (AI) ve makine öğrenimindeki (ML) gelişmeler sayesinde; tüm bu adımlarda sizi desteklemek için özel yazılımlar kullanabilirsiniz. Pare Ajans'ta, muazzam miktarda veriyi işleme ve müşterilerimizin veri odaklı şirketler olmalarına yardımcı olmak için yapay zeka ve makine öğrenimi kullanma konusunda size özel çözümler geliştiriyoruz.

Güvenlik

Yaygın olarak bulunan hazır yazılımları kullanmak, bütünleşik veriler ve şirket bilgileri konusunda ona güvenmek; siber suçluların hedefi olma riskini artırır. Bilgisayar korsanlarının çoğu bu popüler programları hedef alır ve güvenlik açıklarını bulmaya çalışır. Çünkü bir boşluk bulduklarında; onu binlerce şirketten veri çıkarmak için kullanabileceklerini bilirler.

Bu nedenle güvenliğe öncelik veren bankalar ve diğer kurumlar, hassas verilerini işlemek için neredeyse tamamen özel yazılımlara güvenirler. Özel yazılımlarımız; ihtiyaç duyabileceğiniz tüm güvenlik önlemlerini içerir ve sizi hazır yazılımların yeterli bulduğu şeyleri kabul etmeye zorlamak yerine, en yüksek güvenlik standartlarını sağlamak için sürekli güncellemeler uygularız.

Yeni Pazarlara Girin

Geleceğe yönelik özel yazılımlarla işletmenizin erişimini ve verimini artırıyoruz. En son teknoloji özel yazılım çözümlerimizle; dikey olarak genişlemenize ve tamamen yeni pazarlara girmenize yardımcı oluyoruz.

Daha Dayanıklı Olun

İşletmelere özel sunduğumuz yazılım çözümleri rekabet piyasasında sizi daha dirençli kılar ve pazardaki değişikliklere kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Verimliliği Artırın

İşinizi dijitalleştirerek; işletmenizin birçok gelişmiş yönetim taktiği aracılığıyla uzaktan çalışmadan da tam olarak faydalanmasını sağlıyoruz.

Diğer Çözümlerimiz

Hala Internet Explorer mi kullanıyorsunuz? En son teknolojilerden yararlanmak için başka (güncel) bir tarayıcıya geçin.

GÖZAT